Deniz yok ama yüzebilen çok

28 Eylül 2021 Salı   15:38

ANKARA (Anayurt) - Altındağ Belediyesi'nin ücretsiz olarak verdiği yüzme kursları büyük ilgi gördü. Altındağ’da 3 bin çocuk, bu kurslar sayesinde yüzme öğrendi.3 bin Altındağlı çocuk yüzme öğrendi. 6-14 yaş arası çocuklar için açılan ücretsiz yüzme kurslarına büyük ilgi gösterildi.

Altındağlı çocukların yüzme kurslarına gösterdiği ilginin çok sevindirici olduğunu söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, "Çok yoğun bir talep aldık. Yaklaşık 3 bin çocuğumuz yüzme kursundan faydalandı.

Altındağlı çocuklarımıza gösterdikleri büyük ilgi için çok teşekkür ediyorum. Bu ilgiyi karşılıksız bırakmamak için Altındağ'a daha fazla havuz yapacağız inşallah..." dedi.

Başkan Balcı ayrıca, "Yüzme havuzlarımız Altındağ'a güneş gibi doğdu adeta... Altındağ'da sporu atağa kaldıracak ve Altındağ'a daha fazla spor yatırımı kazandırmak için ne gerekiyorsa yapacağız demiştik. Daha fazla Altındağlı çocuğumuza ulaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Geleceğin şampiyonları buralardan yetişecek" ifadelerini kullandı.Sayfa Adresi: http://anayurtgazetesi.com/haber/Deniz-yok-ama-yuzebilen-cok/746043