İsviçre’den Türkiye’ye müzik köprüsü

18 Mayıs 2021 Salı   14:49

ANKARA(Anayurt) -  İsviçre’de yaşayan başarılı müzik sanatçısı Fatma Güneşer müziğe geri döndü. ‘Kaderimdin’ ismini verdiği eseri ile birlikte adeta İsviçre ile Türkiye arasında müzik köprüsü inşaa eden başarılı sanatçı; eşi ve yakın çevresinin motivesi ile tekrar dinleyici ile buluşma kararı aldı.

Söz ve bestesi Devrim Güneşer’e ait çalışmada genç müzisyen ve yönetmenlerden oluşan bir ekip ile çalışıldı.  Başarılı sanatçı Fatma Güneşer şarkının müzik yapım sürecine online ve kısa seyahatler ile eşlik ettiğini paylaştı.Sanatçı, toplamda 3 ülkenin müzisyen ve yönetmenleri ile müzik yapım fırsatı elde etti. ‘Kaderimdin’ projesinin müzik klibi ise İstanbul’un büyüleyici atmosferinde gerçekleştirildi.

Yönetmen koltuğunda ünlü pop yıldızı Röya’nın yönetmen kardeşi ‘İsmail Zade’ oturdu. Fatma Güneşer’in yıllar sonra müziğe geri dönmesini İsviçre ve Türkiye’de ki müzisyenler ve sanatçı dostları sevinçle karşıladı. ‘Kaderimdin’ çalışmasının aranjör koltuğunda ise ödüllü genç  müzik prodüktörleri ’Furkan Gülden’ ve Emre Altınel yer aldı.Sayfa Adresi: http://anayurtgazetesi.com/haber/Isvicreden-Turkiyeye-muzik-koprusu/732387