Zeynep Ana Vakfı’ndan örnek davranış

10 Ocak 2021 Pazar   16:25

ADIYAMAN (Anayurt) - Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınıyla mücadelede ön safhalarda yer alarak gece-gündüz demeden görev yapan filyasyon ekiplerine malzeme desteğinde bulunan Zeynep Ana Eğitim ve Sağlık Vakfı bu alanda da emsallerine örnek oldu.

Zeynep Ana Eğitim ve Sağlık Vakfı Başkanı Kemal Arslan tarafından alınan 800 adet yağmurluk, 1000 adet kupa bardağı ve 500 adet siperlik Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar’a teslim edildi.

Vali Mahmut Çuhadar, “Bu zorlu süreçte halkımızın sağlığı için fedakârca görev yapan sağlık çalışanlarımıza malzeme desteğinde bulunan Zeynep Ana Eğitim ve Sağlık Vakfı Başkanı Sayın Kemal Arslan’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Valilik makamında düzenlenen malzeme teslim programında Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Vali Yardımcısı Halid Yıldız, Adıyaman İl Sağlık Müdürü Dr. Erdoğan Öz ve Zeynep Ana Eğitim ve Sağlık Vakfı temsilcileri de hazır bulundu.Sayfa Adresi: http://anayurtgazetesi.com/haber/Zeynep-Ana-Vakfindan-ornek-davranis/720925