AK Parti'de Yılmaz Tunç dönemi

Murat Polat
Murat Polat

TBMM Adalet komisyonu Başkanı Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç AK Parti Grup Başkanvekili görevine getirildi. AK Parti çatısı altında başarılı hizmetlere imza atan Yılmaz Tunç'un Grup Başkanvekili olması kamuoyunda takdirle karşılandı. Tunç halkın içerisinde sevilen ve sayılan bir kişiliğe sahiptir. Tunç Bartın'da gösterdiği performansın yanı sıra TBMM performansıyla dikkat çekerek başarılı politikacı tablosu çizdi.

Bartın iline sayısız yatırım kazandıran Tunç her fırsatta Bartın'ın tüm ilçelerini gezerek halkın sorunlarını dinliyor. Bugüne kadar genel kurul çalışmalarını aksatmayan ve çalışkanlığı ile göz dolduran Tunç, başarılı çalışmalarıyla genel merkezin de takdirini kazandı.

AK Parti'nin kuruluşundan bu yana Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı yalnız bırakmayan Yılmaz Tunç Bartın'da partisinin oylarını artırdı. Meclis'te en çok ziyaretçi akınına uğrayan isimlerden Yılmaz Tunç'un kapısı herkese açıktır. Seçmenlerinin sevgisini ve güvenini kazanan Tunç siyaset ve bürokraside sevilenler arasında yerini koruyor.

Bartın Milletvekili ve Ak parti Grup Başkanvekili Yılmaz Tunç kendi iline 10 milyar TL tutarında yatırım sağlayarak, Bartın iline çok sayıda eser kazandırdı. Yılmaz Tunç'un bölgeye yatırımları sürüyor. Şu ana kadar devam eden 8 milyar TL tutarında kamu yatırımları da bölgede devam ediyor.

Milletvekili Yılmaz Tunç'un başarılı çalışmaları bölgede devam ediyor. Halkın sevgisini kazanan Tunç Bartın'a hizmet etmenin sevincini yaşıyor.

AK Parti Grup Başkanvekili olan Yılmaz Tunç bazı çevrelerle yıpratılmaya çalıştı ama tutmadı. Milletvekili Tunç bugüne kadar dürüstlüğünü korudu kimseye fırsat vermedi. Her zaman haklının ve garibanın yanında oldu. Bartın Milletvekili Tunç hukukçu kimliği ile tanınıyor.

Meclis'in en çok sevilen siyasetçileri arasında yerini alan Tunç başarılı çalışmalarından dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Grup Başkanvekilliğine getirildi.

Adalet komisyonu Başkanlığı görevini başarılı bir şekilde yürütüp daha sonra Grup Başkanvekili olan Tunç'a Türkiye'nin her yerinden tebrik telefonları geliyor.

AK Parti Grup Başkanvekili olan Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç'a yeni görevinde başarılar diliyorum.

AK Parti'nin böyle başarılı siyasetçilere ihtiyacı var.

- Anayurt Gazetesi, Murat Polat tarafından kaleme alındı
https://anayurtgazetesi.com/makale/11082236/murat-polat/ak-partide-yilmaz-tunc-donemi