Keçiören'in 'Yıldız'ı parlayacak

ANKARA (Anayurt) – Başkent Ankara'nın kö?lü amatör kulüplerinden Keçiören Yıldızspor, yeni sezonda güçlü takım kurmak için kolları sıvadı. Keçiören Yıldızspor Kulübü Başkanı Hasan Aksu, yeni sezonda farklı bir takım izlettireceklerini söyledi.

Aksu, önümüzdeki sezonda kulübün eski günlerine kavuşacağına vurgu yaparak, "Keçiören Yıldızspor, Ankara'nın ve Türkiye'nin farklı bir spor kulübüdür.

Buradan yalnız sporcu yetişmemiştir. Milletvekilleri, belediye başkanları, spor adamları ve onlarca milli sporcu yetişmiştir.

Futbol dışında da branşlarımız bulunmaktadır. Gelecek yıl eski günlerimize ulaşacağız " ifadelerini kullandı.

"2023’DE ŞAHA KALKACAĞIZ "

Keçiören Yıldızspor Başkanı Hasan Aksu, "Yeni sezon öncesi okullarla irtibata geçtik. Alt yapımızı güçlü hale getireceğiz. Bilgili eğitimli antrenörlerimiz ile gelecek sezon şaha kalkacağız. Son aşamaya geldik.

Alt kategorilerde katıldığımız liglere üst liglerde de katılacağız. Atletizm, tekvando, masa tenisi, karate, badminton ve yüzme branşlarında da çalışmalarımız var" diye konuştu.

Başkan Aksu ayrıca, " Desteklerinden dolayı Keçiören Belediyesi Spor Koordinatörü eski futbolcumuz Necati Kılıç'a da teşekkür ederim. Belediye ile devamlı irtibat halinde olacağız" dedi.

- Anayurt Gazetesi, Amatör Spor bölümünde yayınlandı
https://anayurtgazetesi.com/haber/10860693/keciorenin-yildizi-parlayacak