Başkentte Pilli Bebek ve Melek Mosso rüzgrı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda birbirinden renkli etkinlik ve konserlere ev sahipliği yapıyor. Sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı videolu paylaşım izlenme rekorları kıran Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş gençlerin bayramını, “Atatürk’ün izinde, gösterdiği hedefe, Cumhuriyet gençleriyle” sözleriyle kutladı.

ABB PİLLİ BEBEK’İ HAYRANLARIYLA BULUŞTURDU

ABB, Batıkent Vedat Dalokay Parkı’nda önce ünlü rock grubu Pilli Bebek’i uzun bir aradan sonra hayranlarıyla buluşturdu.Halka açık olarak gerçekleştirilen konser için erken saatlerde uzun kuyruklar oluşurken özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde unutulmaz anlar da yaşandı. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Başkentli gençlerle bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını ifade eden Pilli Bebek grubunun kurucusu ve vokalisti Cem Kısmet, “Ankara’da olmak evimizde olmak demek. Büyükşehir Belediyesi tarafından çağrılmak da çok güzel. Ankara’da yıllarca yaşamamıza rağmen bu gördüğümüz bir şey değildi, ender şeylerden birini yaşıyoruz” dedi.

ON BİNLERCE BAŞKENTLİ MELEK MOSSO KONSERİNE AKIN ETTİ

Ankara Büyükşehir Belediyesinin Gençlik Haftası kapsamında Altınpark’ta düzenlendiği bir diğer konserde ise ünlü sanatçı Melek Mosso sahne aldı. On binlerce Başkentlinin akın ettiği açık hava konserinde duygulandığını ifade eden Melek Mosso, “19 Mayıs etkinlikleri kapsamında Ankara’da olmak bizim için çok önemli. Ankaralıları çok seviyoruz. Bu kadar önemli bir günde Türk Milletinin geleceğe dair inancının ve umudunun arttığı bir günde, özgürlük ve bağımsızlık ateşinin yakıldığı bir günde Ankaralılarla bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum” dedi. Konser alanında ünlü sanatçının şarkılarına eşlik eden Başkentliler, ‘İzmir Marşı’nı da sanatçı ile birlikte söylediler

- Anayurt Gazetesi, Magazin bölümünde yayınlandı
https://anayurtgazetesi.com/haber/10556166/baskentte-pilli-bebek-ve-melek-mosso-ruzgri