• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • 2011 Yılında Kabul Edilen “Kadına Yönelik Şiddet Ve Aile İçi Şiddetin Önlenmesi Ve Bunlarla Mücadeleye Dair Avrupa Konseyi Sözleşmesi”

2011 Yılında Kabul Edilen “Kadına Yönelik Şiddet Ve Aile İçi Şiddetin Önlenmesi Ve Bunlarla Mücadeleye Dair Avrupa Konseyi Sözleşmesi”

Son dakika 2011 yılında kabul edilen “Kadına Yönelik Şiddet ve Aile İçi Şiddetin Önlenmesi ve Bunlarla Mücadeleye Dair Avrupa Konseyi Sözleşmesi” haberleri ve 2011 yılında kabul edilen “Kadına Yönelik Şiddet ve Aile İçi Şiddetin Önlenmesi ve Bunlarla Mücadeleye Dair Avrupa Konseyi Sözleşmesi” haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. 2011 yılında kabul edilen “Kadına Yönelik Şiddet ve Aile İçi Şiddetin Önlenmesi ve Bunlarla Mücadeleye Dair Avrupa Konseyi Sözleşmesi” ile ilgili 1 haber listeleniyor.

2011 Yılında Kabul Edilen “Kadına Yönelik Şiddet Ve Aile İçi Şiddetin Önlenmesi Ve Bunlarla Mücadeleye Dair Avrupa Konseyi Sözleşmesi” Haberleri

Sümer’den İstanbul Sözleşmesi çıkışı

Şiddetsiz Toplum Derneği Genel Başkanı Rıza Sümer, “Sözleşme, kadın ve erkek ayırımcılığı yapmamakta, insanın eşitliğini savunmaktadır. Mağdurların ol...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz