Anayurt Gazetesi
SİYASET TÜRKİYE EKONOMİ DÜNYA SPOR MAGAZİN KÜLTÜR-SANAT FOTO GALERİ WEB TV YAZARLAR
Whatsapp İhbar Hattı

Paçacı'dan EYT'lilere söz: Sorunlarınızı İYİ Parti çözecek

İYİ Parti 2. Olağan Kurultayı'nda İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Cihan Paçacı, Anayurt'a değerlendirmelerde bulundu. Paçacı'nın kurultaya, partinin yeni dönemine ve emeklilikte yaşa takılankara ilişkin açıklamaları şöyle:

"3 yılımızı henüz doldurmadık ama iktidarın en büyük alternatifi haline geldik. Böylesine büyük bir başarı gösterdik. Bu tabii ki genel başkanımız ile partinin kadrolarının tecrübeli, bilgili, deneyimli olması ve teşkilatlarımızın aktif olması sonucu oluştu. Bu kurultay iktidar kurultayıdır. İktidara hazırlık kurultayıdır. Ben inanıyorum ki bu kurultay sonrası yapılacak ilk seçimde İYİ Parti ülkeyi yönetme sorumluluğunu üstlenecek.

Genel İdare Kurulu her şeyden önce bundan sonra partiyi seçime hazırlayacak. İktidara hazırlayacak. İktidara gelme noktasındaki programlarımız aşağı yukarı hazırlandı. Bundan sonraki dönem sıkı bir şekilde çalışıp, vatandaşla birebir görüşüp, iktidar imkanını ele geçirmektir. İktidar sorumluğunu ele geçirmektir. Bugün ülkenin tahrip edilen tüm değerlerini yerli yerine oturtmak ve her şeyden önce ekonomiyi düzeltmektir.

Benim kızım da EYT’li. Çok büyük mağduriyet yaşadılar, yaşamaya da devam ediyorlar. Sadece EYT değil. Türkiye’de birçok kesim haksızlığa uğramış durumda. Gençler işsiz, iş bulamıyor. İş bulan parasını alamıyor. Dolayısıyla İYİ Parti hazırladığı ekonomik program ile bütün bu olumsuzluklarını, sıkıntıları ve haksızlığı giderecek. EYT’lilere sözümüz var. Onların problemini İYİ Parti çözecektir."

5796 izlenme
Videoyu Paylaş
Videoyu Sitene Ekle
İLGİLİ VİDEOLAR
Anayurt Gazetesi
KünyeKünye İletişimİletişim ReklamReklam FacebookFacebook TwitterTwitter RSSRSS Günün HaberleriGünün Haberleri